نتایج جستجو برای عبارت :

ایده‎های فوق‎العاده برای مرتب کردن خانه

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
 مرتب نگه داشتن خانه در طول هفته
روش هایی برای مرتب نگه داشتن خانه وجود دارد که شما می توانید با انجام دادن کارهای زیر در طول روز از نامرتب شدن خانه جلوگیری کنید. وقتی شما هر روز این کارها را انجام دهید به مرور عادت شما می شود اگرچه شاید در اولین روزها این کارها سخت باشد، ولی با دیدن تمیزی و مرتب بودن خانه تمام خستگیتان از بین می رود و احساس رضایت می کنید شما می توانید با رعایت کردن این نکات خانه داری، خانه ای مرتب داشته باشید و هیچ گاه از آمدن
خونه‌ی ما
دیشب، دوازده شب، بعد از رفتن خانواده، افتادم به جان خانه و جارو و گردگیری و شیشه‌پاک‌کن و... با خودم گفته بودم که آخیش، تا مدتی کسی نیست که هی میزها را جابجا کند یا لک لیوان چایش را رویشان بیندازد، همه‌ی بالش‌ها را روی یک مبل جمع کند یا بیاوردشان وسط خانه و بخوابد، خرده نان روی فرش‌ها بریزد یا از شب تا صبح دویست بار آب بخورد و صبح دویست تا لیوان روی سینک باشد و... با خودم گفته بودم، الان، همین نصفه شبی، مرتب می‌کنم و تا مدت زیادی را
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.

براى اینکه خانه اى، خانه باشد باید کسى مدام در آن راه برود. باید یکى باشد که ظرفهاى کثیف را بگذارد توى سینک. تمیزها را بچیند سر جایش. تختها را مرتب کند. زنگ بزند سوپر  رب گوجه فرنگى و ماکارونى سفارش بدهد. میوه ها را بشورد. قبضها را پرداخت کند.
ادامه مطلب
در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز زیبا و مرتب و تمیز است. همه چیز سر جای خودش است. چیزی گم نمی‌شود و جای هر چیزی دقیقا مشخص است، اما در باطن... هرچه بنویسم تف سربالاست. در واقع خانه و زندگی من مثل گهِ کادوپیچ شده است. دوست تقریبا شاعری دارم که اسمش مصطفی است، موصو صدایش می‌زنیم. این اصطلاح گهِ کادوپیچ شده را از او یاد گرفته‌ام. هرچه هست وضعیت من و خانه و زندگی‌ام را به درستی شرح می‌دهد. در خانه‌ی من ظاهرا همه چیز تمیز و مرتب است اما اگر کتاب‌های کتاب
نظافت منزل: رازهای پشت پرده یک خانه تمیز و مرتب
شاید بپرسید، مردم چگونه خانه خود را تمیز نگه می دارند یا چطور می توان به سرعت خانه را تمیز کرد؟
خب، برای نظافت خانه، ابتدا همه وسایل مورد نیاز برای نظافت را آماده کنید. بهتر است از قبل یک لیست تهیه نمایید.
ادامه مطلب
#تلنگرانه
✌️ #بی‌نظیر

مرحوم حاج اسماعیل #دولابی درباره #انتظار واقعی فرج، داستانی #لطیف و #آموزنده نقل کرده: 

« پدری چهار تا بچه را گذاشت توی اتاق و گفت این جا را مرتب کنید تا من برگردم. 
خودش هم رفت پشت پرده. 
از آن جا نگاه می‌کرد می‌دید کی چه کار می‌کند، 
می‌نوشت توی یک کاغذی که بعد #حساب و کتاب کند...

یکی از بچه‌ها که #گیج بود، 
حرف پدر یادش رفت. 
سرش گرم شد به بازی. 
یادش رفت که آقاش گفته خانه را مرتب کنید..

یکی از بچه‌ها که #شرور بود ش

براى اینکه خانه اى، خانه باشد باید کسى مدام در آن راه برود.
باید یکى باشد که ظرفهاى کثیف را بگذارد توى سینک. تمیزها را بچیند سر جایش. تختها را مرتب کند. میوه ها را بشورد. به گلدانها آب بدهد. ملافه ها را عوض کند. لباسها را مرتب کند. به ناهار فردا و شام شب فکر کند.
جارو بزند و گردگیرى کند. براى اینکه خانه، خانه باشد یک عالمه قدمهاى خاموش از تراس تا آشپزخانه، از آشپزخانه تا اتاق خواب، از اتاق خواب تا حمام، از حمام تا دم در بارها و بارها با
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
در این پست با ایده های فوق العاده زیبا برای بهتر کردن وجهه خانه آشنا خواهید شد
این ایده ها ویژه مناطق مختلف یک خانه هستند از جمله آن ها : آشپزخانه، اتاق خواب و...

ایده اول مربوط به یک خانه کوچک است که درستی و زیبایی طراحی داخلی شده است. استفاده از رنگ های زیبای گرام و کفپوش چوبی جلوه جالبی به این خانه داده است.
ایده مدرن طراحی داخلی یک خانه به سبک کاملا مدرن با محوریت استفاده از نوردهی فوق العاده و رنگ های مرتب با هم 
همچنین در این طرح از تاثیر ع
امروز سومین جلسه استخر‌ رو رفتم. توی این چند سالی که مرتب میرم، شنا برام چیزی بیشتر از یه فعالیت و تحرک شده، یه تفریح فوق العاده است. توی شنا کردن ذهنم کاملا آزاده و فقط متمرکزم روی حرکات، همین که از روزمرگی جدام میکنه، یه دنیا ارزش داره.
معمولا آخر سانس، میرم قسمت کم عمق و روی آب دراز میکشم، بدون حرکت، چشمام میبندم و فقط گوش میدم‌. اگر استخر خلوت باشه صدایی که شنیده میشه مثل هوهوی باد توی بیابونه، اون قسمت یکم خنک تره و تن آدم مور مور میشه،
عزیز دلم
تو،
مخاطبِ شعر منی
و من
مخاطبِ تحسین تو.
تو
در سکوت شکوفا می شوی
و من
در سخن جلوه می کنم.
تو،
خانه را جارو می کنی
و رخت ها را می شویی
و ظرفها را مرتب می چینی
به همان زیبایی که من
شعری می سرایم
یا چیزی می نویسم.
ما،
دو روی یک سکه ایم
دو روی یک حقیقت
بدم میاد از تنبلیم ،از تن پروریم ،صبح تا شب پای یه گوشی فقط وقت تلف کردن !!!!باید جلوی خودمو بگیرم با گوشیم کار نکنم ،به زندگیم برسم اتاقمو مرتب کنم واسه فاینالم بخونم ،درس های عقب افتاده رو جبران کنم لباسامو مرتب کنم ،ناسلامتی عیده ها ،اه لعنت به تنبلی ...این بود چیزی میخواستم ؟؟؟
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
تو خونه تاپ و شلوارک نپوشین!اگه میپوشین، نرین دم در کفشارو مرتب کنین...!
یهویی باد میزنه در بسته میشه، پشت در میمونین! باید برین از همسایه چادر و پیچ گوشتی بگیرین اونوقت (اگه شانس بیارین کسی تو راه پله نباشه و خانمش درو باز کنه) و خودتون به زحمت درو وا کنین...!
وسواس مرتب کردن نداشته باشین...! 
دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن

تختخوابت را مرتب کن -بیشتر از یک نفرhttps://www.bishtarazyek.com › ماجراهای-شماچند ماه پیش کتابی دیدم بودم به اسم make your bed یا تختخوابت را مرتب کن که جزو کتابهای خیلی پرفروش ... کتاب کوتاهیه که در عرض دو روز خوندمش و داخل این پست اینستاگرام کوتاه در موردش گفتم ... هدف گذاری حرفه ای + دانلود رایگان فیلم سمینار.خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن (چیزهای کوچکی که می ...https://shahreketabonline.com › products › تختخوابت_را_
" آشپز خانه درمانی " نوعی از درمان افسردگی است که خودم کاشف ِ آنم. وقتی حوصله ی احدی را ندارم، وقتی انقدری بی دلیل عصبی ام که دلم بخواهد زمین و زمان را به هم بدوزم ، وقتی می رسم به آن نقطه ی " لعنت به زندگی " ، همه ی توانم را جمع می کنم و کشان کشان هر طور که شده خودم را به آشپزخانه می رسانم و پیش بند را می بندم و شروع میکنم... ظرف ها را سر حوصله کف میزنم و آب می کشم. ظرف ها که تمام شدند سینک را با سیم می‌سابم.( مهم است که با آب شروع کنید، چون آب به شدت نشا
- آشپزخانه را به صورت مداوم تمیز کنید .
- سینک ظرفشویی را همیشه تمیز نگه دارید .
- حتما لوازم آشپزخانه را به دور از دید نگهداری کنید .
- در شرایط و مواقع اضطراری فقط ظاهر را مرتب کنید . 
داشتن آشپزخانه‌ای که همیشه مرتب است، شبیه به قصه و رویاست. اما این حکایت واقعی بعضی آشپزخانه‌هاست. فرقی ندارد آشپزخانه کوچک باشد یا بزرگ، بعد از صرف غذا باشد یا یک دورهمی ساده به صرف قهوه و یا حتی بعد از یک مهمانی شلوغ. آشپزخانه همیشه مرتب، تمیز و بی‌نقص به نظر می

دانلود فایل

بخشی از کتاب/ تختخوابت را مرتب کن - آخرین خبر akharinkhabar.ir › book Translate this page Feb 25, 2018 - در صفحه کتاب آخرین خبر، معرفی کتاب های خوب، قطعه هایی کوتاه از کتاب‌های منتخب و آخرین خبرهای دنیای کتاب را ببینید. تختخوابت را مرتب کن by William H. McRaven - Goodreads https://www.goodreads.com ›
از تیمارستان ترخیص می شوم و به خانه می آیم، می بینم همه ـجا بهم ریخته ـست! خانه را مرتب می کنم، جارو و گرد گیری، برای خودم غذا درست می کنم، دوش می گیرم، غذا می خورم، چای دَم می کنم، ظرف هارا می شویم، یک استکان چای برا خود می ریزم و می ـآیم می نشینم پشت میز، و چراغ اینجا را با این عنوان روشن می کنم که: نیستی ببینی چه خانمی شده ام!

کاور In The End - Acoustic

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
چندتا کار داشتم که گفتم بعد از انجام دادن اون ها ، بیام و بنویسم ...
اما نظرم عوض شد و دلم همین الان ، نوشتن رو خواست
بدون اون حس کمال گرایانه ای که بهم میگه اول از همه ، همه چیز باید منظم و مرتب باشه و بعدش شروع کرد...
با همین قالب وبلاگ نصف و نیمم 
می خوام بنویسم و مهم نیست که همه چیز خیلی ریزبینانه مرتب وسرجاش هست یانه ...
بعضی وقتا باید شروع کرد ، بدون اینکه تمام شرایط انجام اون فراهم شده باشن .
خیلی خوبه ها که همه چیز مرتب و سرجاش باشه و بعد شروع
چندتا کار انجام نداده شده دارم که گفتم بعد از انجام دادن اونا بیام و بنویسم 
اما نظرم عوض شد و دلم همبن الان نوشتن رو خواست بدون اون حس کمال گرایانه ای که بهم میگه اول از همه ، همه چیز باید منظم و مرتب باشه و بعدش شروع کرد...
با همین قالب وبلاگ نصف و نیمم 
می خوام بنویسم و مهم نیست که همه چیز خیلی ریزبینانه مرتب وسرجاش هست یانه 
بعضی وقتا باید شروع کرد بدون اینکه تمام شرایط انجام اون فراهم شده باشن 
خیلی خوبه ها که همه چیز مرتب و سرجاش باشه و بعد
آموزش خانه تکانی از نوع کامپیوتری 
کامپیوترها
هم مانند خانه ها هر چند وقت یکبار به مرتب سازی و رسیدگی احتیاج دارند و
شما می توانید با استفاده از راهکارهای زیر ان را انجام دهید. هیچ چیز
بیشتر از یک کامپیوتر کند نمی‌تواند در کارهای روزمره اختلال ایجاد کند.
گاهی تنها راه چاره خرید یک کامپیوتر جدید است؛ اما در اغلب موارد با چند
اقدام ساده می‌توان سرعت کامپیوتر را افزایش داد.در ادامه ۱۰ راهکار ساده
برای افزایش سرعت کامپیوتر ارایه می‌کنیم.
خانه محلی است که ما بیشترین زمان خود را در آن می گذرانیم و محیطی است برای کسب آرامش و آسایش. همانطور که ما برای دیزایین و چیدمان خانه ی خود دقت و سلیقه صرف می کنیم؛ نیاز است تا نظافت منزل در کرج را رعایت کنیم تا مانع از بروز بیماری ها و بسیاری از مشکلات از قبیل افسردگی و ناامیدی شود. ایرانی ها با رسم خانه تکانی میزان اهمیت نظافت خانه خود را از دیرباز نشان داده اند. با شروع فصل خانه تکانی همه ی ما به تب و تاب تمیزی و نظافت می افتیم.
سوال هایی که در
همه چیز شکل بهار است. گنجشک ها آواز می خوانند‌‌. خانه به هم ریخته و خالی از فرش است. عطر گوجه پلوی مامان خانه را برداشته. هوای کرمان گرم است. آفتابی است. درخت خرمالو نزدیک به جوانه زدن است. چند روز دیگر خانه مرتب می شود. سین های سفره هفت سین را تهیه می کنیم و باغچه را هرس می کنیم. خودم را در آیینه نگاه می کنم و به امسال فکر می کنم. به امسال که جز دوست داشتنت، سخت و باشکوه دوست داشتنت هیچ نداشت‌‌. اگر دوست داشتنت نبود آبان و دی و بهمن و اسفند را چگو

دانلود فایل

خرید کتاب (تختخوابت را مرتب کن) | اثر ... - بانک کتاب ناهید www.nibs.ir › Book › تختخوابت-را-مرتب-کن - Translate this page خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن اثر ژنرال ویلیام اچ. مک ریون. کتاب تختخوابت را مرتب کن - کافه کتاب 2017 cafe-ketab2017.blogfa.com › post Translate this page کتاب تختخوابت را مرتب کن - عاش

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

ظرفها رو میشورم که فردایی که فقط و فقط مال خودم است وقتم بابتش نرود و صد البته خانه مرتب سرحالترم کند. نورها رو کم میکنم شجریان میگذارم. بوی کباب تابه ای ساعت ۱۲ شب میچسبد.
قرار است فردا و پس فردا بابت استعلاجی بمانم منزل و بچسبانمش به جمعه. خوب است با حال نزارم عاشق حال فردایم هستم.

دانلود فایل

کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن - ویلیام اچ. مک ریون - آوانامه https://avanameh.com › ... › روانشناسی و موفقیت Translate this page Rating: 2.2 - ‎4 reviews کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن اثر ویلیام اچ. مک ریون ... برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید ... در حال حاضر
چگونه خانه ی خود را به سرعت و در زمان کوتاه تمیز کنیم؟
نکات خانه داری و روش هایی برای تمیز کردن سریع خانه در مدت زمان کوتاه را برای شما در
این مقاله آورده ایم. تمیزی خانه یکی از مهم ترین دغدغه های اکثر خانم های ایرانی است البته امروزه
دیده می شود که آقایون هم مشغول به تمیزی و مرتب کردن خانه هم هستند.
تمیز کردن خانه یکی از موارد مهم در خانه داری به حساب می آید. بانوان و خانم های خانه دار
همیشه در حال تلاش برای پاکیزه کردن و تمیز نگه داشتن خانه در
اگر دنبال یافتن تکنیک‌های جدید برای تمیز و مرتب نگه داشتن خانه‌ی خود هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید.
مرتب کردن خانه کاری سخت اما ضروری است؛ زیرا اگر فقط چند روز از فضا و وسایل موجود در کابینت‎ها، کشوها و کمدها غافل شوید؛ با محیطی به‎هم ریخته و بی سامانی روبه‎رو خواهید شد که مرتب کردنش به مراتب سخت‎تر از قبل است.
با توجه به اهمیت این موضوع، برای داشتن خانه‎ای مرتب چند راهکار اساسی و کاربردی را با شما در میان خواهیم گذاشت تا با اجرای
وردپرس با تعداد بسیاری ویژگی های فوق العاده همراه است که همواره در حال تغییر هستند. به تعدادی از این ویژگی ها آنچنان که باید توجه نشده و کمی از دیدها پنهان باقی مانده اند. در این مقاله ۱۰ ویژگی  مخفی و فوق العاده وردپرس که احتمالا از وجود آنها آگاه نیستید را برای شما بیان می کنیم.

ادامه مطلب
کمد و لباس های پراکنده در اتاق را مرتب و به هشت تا از گلدان ها رسیدگی کردم. باورم نمیشود که همین مختصر کار ، ۶ساعت طول کشیده! سرگیجه دارم و فقط خدا میداند با هر سر گیجه من چه قدر میترسم که مبادا از حال بروم! با سرگیجه ای شدید و تیغ کاکتوس ها توی دست رفتم روی میز و پرده ام را زدم. از نمیدانم کی که مامان شسته بودتش اتاقم پرده نداشت!
حالا علاوه بر مرتب کردن گل و خاک کف اتاق، باید قفسه های کتاب و جینگیل جات را مرتب کنم. دو قفسه زیر استند گلدان ها _ که عمل
سوال :  تبصره ۲ ماده ۶۸ چیست✅دو فوق العاده ایثارگری در قوانین وجود دارد. ۱- فوق العاده ایثارگری ماده ۵۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران ۲- فوق‌العاده ایثارگری بند ۲ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول هر کدام به شرح زیر است: ️ماده ۵۱ به جانبازان ۲۵ % و بالاتر غیر حالت اشتغال - آزادگان - فرندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون اخیرالتصویب️ بند ۲ ماده ۶۸ به رزمندگان - جانبازان - آزادگان -فرزندان شهدا - همسران شهدا به استناد قانون
شنبه شارژر جدیدم رسید ... بد نبود ولی خب مثل مال خودمم نبود! 
امروز بابام شارژر گم شدمم پیدا کرد:/
همیشه ی خدا وقتی بابا جایی رو مرتب میکنه، یه چیزی گم میشه! اون روزم مهمون داشتیم و من خونه نبودم، بابام مرتب کرده بود اتاقمو. و خب نتیجه ش گم شدن شارژر بود. 
به هر حال خوشحالم شارژرم پیدا شد ^__^ (حقیقتش تعلق خاطر عجیبی به وسایلم دارم! حتی بهترشم بهم میدادن، بازم همون شارژر خودم فقط میتونست خوشحالم کنه:/)
شهر تبریز به واسطه رشادت های آزاد مردانی همچون ستارخان و علی مسیو در دوران انقلاب مشروطه نقش برجسته ای در تاریخ معاصر ایران دارد، به همین خاطر بازدید از خانه های باقی مانده از مشروطه خواهان که روزگاری محل تشکیل جلسات و ستاد جنگ بوده برای ما یاداوری میکند که این شهر بزرگ چه تاریخی را پشت سر گذاشته است.
خانه های تاریخی تبریز
موزه قاجار (خانه امیر نظام)
خانه تاریخی ستارخانموزه علی مسیوخانه بهنام (خانه قدکی)خانه مشروطه تبریزخانه حیدر زاده تبری
آموزش زدن لاک ژل به صورت مرحله به مرحله
آموزش زدن لاک ژل به صورت مرحله به مرحله در خانه را برای راحتی کار شما و همچنین به صرفه بودن هزینه این کار برای شما گردآوری کرده ایم. شما با انجام روش های زیر می توانید ناخن های خود را لاک ژل بزنید و همچنین ناخن های خود را مانیکور و تمیز و مرتب کنید. زیرا دستان مرتب و شیک در زیبایی شما بسیار نقش مهم م بسزایی دارد. برای خریدن لاک بهتر است بهترین محصولات آرایشی مخصوص ناخن ها انتخاب کنید چون که اگر لاک جنس خوب
حراج استند رژ لب 20 خانه
فروش ویژه استند رژ لب 20 خانه
استند رژ لب 20 خانه ای
استند رژ لب 20 خانه
قیمت حراج: 45,000 تومان

استند رژ لب 20 خانه

سازماندهی کردن محیط زندگی و کار برای هر بانویی لازم است. فرض کنید یک کمد پر از لوازم آرایش دارید، اما نمی دانید چطور یک نظم اساسی به آنها بدهید. برای اینکه میز آرایش مرتب و شیکی داشته باشید لازم است از ارگانایزر استفاده کنید. استند رژ لب یکی از بهترین وسیله هایی است که هر بانویی برای مرتب کردن رژ لب های خود احت
جدن توی این عمر کوتاه به بیست نرسیده م، حداقل از سنی که یاد گرفتم حرف بزنم - و اینطور که از شواهد بر میاد خیلی هم زود بوده - یاد ندارم دلم میخواسته حرفی بزنم و نتونسته باشم. منظورم از لحاظ چیدن کلمه ها تو ذهن کنار هم و تبدیل کردنشون به صوته. تا یه سنی که کلن محدودیتی نداشتم. ابتدایی از مدرسه که میومدم انقدر حرف میزدم که مامانم ازم خواهش میکرد یکمی ساکت بشم. اما خب بعد یه سنی هم فقط جمله ها توی ذهنم مرتب می شدن، خیلی هاش به صوت تبدیل نمیشد، در بهتری
سوئیت اجاره ای تهران روزانه جردن
سوئیت
اجاره ای تهران روزانه جردن یک واحد آپارتمان فول مبله در ساختمان شیک و
نوساز است. ساختمان دارای لابی مبله و آسانسور می باشد. واحد در ط 3 قرار
دارد. از امکانات دیگر آپارتمان می توان به پارکینگ مسقف و درب ریموت دار
اشاره کرد. موقعیت و لوکیشن مناسب ، دسترسی به ایستگاه بی آرتی و نقشه
مهندسی و بی نقص از مزایای دیگر این خانه مبله است.
امکانات و مشخصات کلی سوئیت اجاره ای تهران روزانه جردن

مساحت 50 متر مربع
یک ات
این پست به صورت هفتگی به روزرسانی می شود و تا تکمیل داستان پرونده این متن وجود خواهد شد.

"اوایل همه چیز مرتب بود. دخترک شیرین زبانمان که به تازگی شروع به حرف زدن میکرد با خود می نشست و یکسره حرف میزد. یکسالی که گذشت رفتار هایش برایمان نگران کننده می شد مثلا یکهو سر سفره انگار که دنبال چیزی بکند بلند می شد و می دوید و یا مثلا به گوشه ای از اتاق خیره می شد و لبخند میزد و تقریبا همه وقتش را با دوست های خیالی اش میگذراند و بازی و صحبت میکرد. این رفت
به نام خدا
سلام به دوستان عزیزم من سپهر امیری هستم و می خوام از استارت آپ ای که در آن مشغول به کار هستم بگم 
در این سایت که یک مجموعه عالی برای خرید کیک هست امکانات عالی برای تمام مشتریان ارائه شده است تا بتواند به هترین نحو سفارش آنلاین کیک داشته باشند .
با تلاش بسیار زیاد و مسولیت پذیری خانم نگار رزاقی ، مالک و موسس خانه  آبنبات چوبی تمام سفارشات در خانه آبنبات چوبی دارای گارانتی سلامت هستند یعنی اگر در بین راه برای کیک شما که ارزش چند صد هزا
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
یک خانوم با کلاس صد کیلو ارایش نداره ولی همیشه سعی داره ابروها و صورتش اصلاح شده و مرتب باشه
خانوم با کلاس مرتب و تمیز  لباس می پوشه و بند مد روزهای عجیب و غریب نیست!
خانوم با کلاس لبخند به لب داره و خوش برخورده ولی جلف و دلقک نه!
خانوم با کلاس اهل مطالعه هست و عضو کتابخانه
خانوم با کلاس تا لنگ ظهر نمی خوابه
خانوم با کلاس یادگیری هنرها رو عار نمی دونه 
خانوم با کلاس کم حرف و گزیده گویی هست
خانم با کلاس اهل مجادله و جر و بحث نیست
خانم با کلاس اهل غ
یکی از خودنمایی‌ها و مفاخرات زن ایرانی آن بود که مرتب به حمام برود و غسل جنابت کند. او این کار را با تبلیغات فراوان انجام می‌داد و پس از بازگشت از حمام عمومی به خانه، لنگ خود را در معرض عموم می‌آویخت، تا به دیگران(هووها، خواهرشوهر، مادرشوهر و ... ثابت کند که هنوز برای شوهرش جذابیت دارد.

برای مطالعه‌ی بیشتر، رک: دین زیسته و زندگی روزانه، ابراهیم موسی‌پور بشلی، فصل نهم، زبان و نشانه‌شناسی، نشانه شناسی عمومی.
«سوفی و دیوانه» به سلیقه من، فیلم خیلی خوبی بود. دوست دارم احساس فوق‌العاده تماشایش را، زمانی بیشتر از آنچه همیشه فیلم‌ها نصیبم می‌کنند، همراه داشته باشم. شاید برای همین است که دارم اینجا می‌نویسم. لحظه همراه شدن امیر با گروه موسیقی در پارک، انگار که همه گره‌های داستان گشوده شد. غم‌های تلخ رفت و غمی شیرین به جایش نشست. سر حال آمدم. فیلم را نگه داشتم، پا شدم و بی‌اراده از توی قفسه کتابهای خانه پدری، چند تا از کتاب‌های کودکی‌ام را پیدا کر
همه  گیاهان دارویی فوق العاده اند و دارای خواص و اثرات بسیار، اما این فوق العاده بودن مشروط بدان است که بدانیم این گیاهان دارویی برای  چه کسانی در  چه وقتی و به  چه میزان باید مصرف شوند تا فوق العاده خوب باشند و الا اگر علم به این شروط نباشد همین گیاهان می توانند فوق العاده بد باشند!!
برای مثال با بیمارانی برخورد کرده ایم که شنیده یا خوانده اند که سیر دارای چه خواص فوق العاده ای است ول ذا شروع به خوردن آن نموده اند و پس از چندی با عوارض جانبی ن
در زیر به معرفی برخی از این طرح ها خواهیم پرداخت:
۱- نرده راه پله چوبی
از پلکان چوبی به عنوان یکی از منحصر به فردترین و بهترین پله مارپیچ می توان نام برد که شاید با شنیدن نام آن شما یاد خانه های روستایی قدیمی بیفتید که فوق العاده بانشاط و پر از طعم شیرین زندگی و سرشار از آرامش بودند. با نرده راه پله چوبی می توانید حس زیبایی وجود در طبیعت و روستاهای سرسبز و پر از نشاط و آبادانی را وارد منزل خویش کنید و با طرح های فوق العاده لاکچری و فانتزی زیبایی
شترمرغ نسبت به سایر حیوانات خونگرم و در حالی که هنوز سر را در دمای مطمئن نگه داشته اید.همانطور که به طور مرتب حیوانات بیابانی به طور مرتب انجام می دهند شتر مرغ ها به ندرت به دنبال سایه می روند. علاوه بر این ، ادرار شتر مرغ دارای اسید اوریک است که در یک ماده مانند مخاط وجود دارد که به حداقل رساندن از دست دادن آب کمک می کند.

شترمرغ نسبت به سایر حیوانات خونگرم و در حالی که هنوز سر را در دمای مطمئن نگه داشته اید.همانطور که به طور مرتب حیوانات بیابانی به طور مرتب انجام می دهند شتر مرغ ها به ندرت به دنبال سایه می روند. علاوه بر این ، ادرار شتر مرغ دارای اسید اوریک است که در یک ماده مانند مخاط وجود دارد که به حداقل رساندن از دست دادن آب کمک می کند.
اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه
اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه یک واحد آپارتمان شیک و خوش نور می باشد. این واحد فول مبله و تک خواب است. مساحت آپارتمان 65 متر مربع می باشد. واحد در طبقه سوم قرار دارد. ساختمان مجموعا 20 واحدی است. موقعیت محلی مناسب و دسترسی آسان به مترو از ویژگی های اصلی این سوئیت مبله می باشد.
مشخصات کلی و امکانات اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه
مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن
آیفون تصویری ، درب ضد سرقت ، پنجره های
برنامه ای نوشتم که تعدادی عدد رو داخل خود برنامه تعریف کرده و ســــپس با روش مرتب سازی حبابی مرتبشون کنه. حالا شما سعی کنید برنامه ای بنویسید که همین اعداد رو از ورودی گرفته و مرتب کنه. میتونید یک شرط بگذارید که اگه کاربر کاراکتر خاصی رو وارد کرد به معنای پایان اعداد  وارد شده باشه. یا میتونید اعداد رو یکجا بگیرید و پردازش کنید. اگه سوالی بود در خدمت هستم.
#Programmer : Saeed Damghanian
#Web : Pyschool.blg.ir
def bubbleSort(arr):
    n = len(arr)

# Traverse through all array elements
    for i in ran
روزها و شبهای ماه مبارک چقدر عجیب و غریب اند .مدام دوست دارم کارهایی انجام بدهم اما به دلیلی که نمیدانم تنبلی ست یا چیز دیگر به تاخیر می اندازم .کارهایی مثل قرائت قرآن ،خواندن نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و کارهایی از این قبیل.
در دفتر برنامه ریزی ام این موارد را نوشته ام و موارد دیگری مثل مراقبت روزانه پوست یا کارهای مربوط به نظم خانه اما ...
واقعیت این است که هرچقدر خانه را منظم و مرتب و تمیز کنم دوامش نهایتا ده ساعت باشد واینکه بچه ها خیلی سری
قبلا به شما در این پست ، بهترین سایت هایی که بشه ازش کتاب صوتی یا نمایش صوتی دانلود کرد رو به شما معرفی کرده بودم ، اما حالا اسامی بهترین کتاب صوتی ها که بیشترشون نمایش صوتی هستند رو براتون میذارم و پیشنهاد میکنم دانلود کرده ، گوش کنید و لذت ببرید.

1.ارتفاع خورشید ( کلیک )
2.سمرقند ( کلیک )
3.پزشکان داوطلب ( نمایش صوتی فوق العاده ) ( کلیک )
4.تک تیر انداز ( کلیک )
5.قرنطینه ( کلیک )
6.بابا گوریو ( فوق العاده )  ( کلیک ) **
7.خانه ای با در آبی ( کلیک )
8.جین ایر 
دریچه ای به مبحث بخش ششم در کتاب (ثروت شو)
۱) چگونه می توانیم باور کنیم که سالی خارق العاده در پیش داریم.
۲) راهکارهایی برای درآمد ماوراء طبیعه.
در این بخش در مورد باور داشتن به سالی خارق العاده صحبت می کنم .
من از شما می پرسم که شما زندگیتان را کجا بنا کرده اید؟ 
انتظار چه خبری را دارید ؟ به چه باور دارید؟
در مورد جواب این سوالات در کتابم به صورت راحت و آسان و کاربردی توضیج دادم  و راهکارهایی را ارائه کردم که بد نیست ، کتاب (ثروت شو) را بخوانید ت
یکی از دغدغه های من، خواندنِ نمازِ اول وقت است!
در خانه ی پدری، از وقتی که یادم می آید، یک قانون نانوشته بوده: "اذان که شد، مهم نیست چیکار میکنی، باید بلند بشی و وضو بگیری و نماز بخونی." و خب طبیعتاً هر کسی که وقتِ اذان در آن خانه باشد، ناخواسته تابعِ جمع میشود.
منتها وقتی در خانه ی خودت، با قوانینِ خودت زندگی کنی، طول میکشد که یک قانونِ جدید، همه گیر و ماندگار شود. نه فقط در مورد نماز خواندن، این موضوع در مورد هر چیزی صدق میکند.
همیشه دوست داشتم
نشسته ام روی پله های حیاط و دارم به درخت های تو ی باغچه نگاه میکنم....انگار در درونم کسی دارد دفن می شود....باد موهایم را به بازی می گیرد....فکر می کنم همه چیز مرتب است...همه چیز خوب است...اما حقیقتش این است که نیست....پشت این ظاهر آرام روزگارانتظار کورتاژ درد آور حادثه ای را دارم....ترس پشت روزهای زندگی من خانه ی سنگی و سیاهش را ساخته و مدام ناخن می کشد بر روی خنده های من....چه چیزی غمگین تر و درد آورتر از اینکه بدانی این آرامش یک حبابی بیش نیست و قرار است

از این برایم سخت تر نبود که اجنبی بیاید و خانه ات را بگیرد ...

رو به روستا دست تکان دادم و با صدای بلند گفتم: «خدا حافظ خالو. خدا حافظ آوه زین. خدا حافظ گور سفید». زن ها شروع کردند به گریه و اشک ریختن. بچه ها هم گریه می کردند. صورت هاشان کثیف و خاکی بود و اشک رد انداخته بود. جبار روی کولم، گاهی خواب می رفت و گاهی بیدار می شد و نان می خواست. مرتب می گفتم: «الان می رسیم و نان می خوری. کمی صبر کن». ...

از پایم خون می آمد اما اهمیت نمی دادم. برادرها و خواه
من خیلی حساس و مرتب بودم...
حساس تر و مرتب تر شده بودم درین سالها...
اتاقم رو هر شب جارو میکردم...
تو تمام این سالها یه بار فقط سوسک خیلی ریز دیدم توی اتاقم و باهاش مدارا کردم چون هیچ وقت از زیر تخت در نیومد....

حالا...من ۱۲ روز خونه به خونه با یه مشت خارجی جابجا شدم و روی تخت جدید خوابیدم و کل زندگیم تو یه چمدون بوده...
حالام که برگشتم هر شب یه جام...
یه شب دانشگاه میخوابم...
یه شب مهمونم خونه دوستام...
یه شب اتاق دوستم که رفته مسافرت...
امشب اتاق همون دوس

اول بزارید ماجرای خانه ی نور رو براتون بگم یه روزی توی شهرم دنبال خانه ی نور میگشتم، مثل قصه ها بود توی بازار از مغازه دارا و رهگذرا پرسیدم خانه ی نور کجاست؟ خب خیلی هاشون مثل الان شما، با تعجب بهم نگاه میکردن، یکیشون که مغازه ش سر کوچه ی خانه ی نور بود، بهم نشونش داد
ادامه دارد...
باید ظرف‌ها را می‌شستم و خانه را جارو می‌کشیدم. اگر قرار بود تنها باشم این کارها را نمی‌کردم. یعنی خودم را سانسور می‌کنم؟ یا به چیزی تظاهر می‌کنم؟ شاید هم برای دیگران فداکاری می‌کنم؟
تمرکز نداشتم و نمی‌توانستم هیچ کاری انجام دهم. پروردگارا! این همه سر و صدا؟! خانه‌ی پدرم که آرام‌تر بود! 2تا آدم وسواسی خورده‌اند به هم و تصور کنید که زندگی در کنار آن‌ها چه قدر سخت است! مادرم مدارک پزشکی پدرش را پیدا نمی‌کرد و این قضیه و به هم ریخته بودن خ
آپارتمان ساحلی شمال خانه دریاآپارتمان شهرکی ساحلی شمالاین آپارتمان ساحلی شمال در سرخرود شهرکی ساحلی که به فاصله ی 200 متری از جاده اصلی و 100 متری از دریا قرار دارد در  شهر زیبای ساحلی سرخرود واقع گردیده و در محیطی دلنشین و ساکت و آرام واقع گردیده است .آپارتمان ساحلی شمال در سرخرود که مساحت بنای آن 2 اتاق خوابه 107 متری است با کد ملک 545 در سایت ویلا شمال برای خرید و فروش نقدی و اقساطی بلند مدت و کوتاه مدت قرار دارد .این آپارتمان شمال سرخرود  نمای ب
بساط روضه های امسال هم جمع شد. در خانه می چرخم. تکه های کیک و دستمال و پوست شکلات را از روی زمین جمع می کنم. کتاب های دعا را مرتب می کنم. انبوه لیوان ها را می شورم و کنار می گذارم. لباس مشکی بچه ها را در می آورم. دوباره قدم می زنم و چشم می چرخانم و دنبال کاری می گردم. هر کاری جز اینکه بروم به سمت دیوار!
دلم نمی آید پرچم روی دیوار خانه را بردارم...
کل سال یک طرف  و روز اول عید و خانه ی باباجان هم یک طرف....
من شش تا عمو دارم و همه یمان خانه هایمان با یک دریچه به هم راه داشت و نیازی نبود از کوچه به خانه ی هم برویم...
سال که تحویل می شد یک آن میدیدی پسرها از در و دیوار دارند میریزن توی خانه ی ما که بعد از آنجا بدو بدو بروند خانه ی بابا جان
دخترها هم پشت بندشان ..
ادامه مطلب
طرز درست کردن آب دوغ خیار
درست کردن آب دوغ خیار در فصل تابستان دارای بازار داغ تر از خود این گرما هم می باشد که افراد بخاطر ماهیت خنک و فوق العاده دلنشین آب دوغ خیار آن را در این فصل مصرف می نمایند که آب دوغ خیار علاوه بر این که احساس خنکی را در بدن زنده میکند با ترفند های خاص نیز میتواند بسیار خوشمزه تر شود.در کوک فود همراه ما باشید.

ادامه مطلب
بر همکاران سخت می گرفت. فکر همکاران مشغول او بود: از خانه تا محل کار، از محل کار تا خانه، در محل کار، در خانه...
بهترین ایده ها و طرح ها را می‌توان از خانه تا محل کار طراحی کرد. اما من او نمی گذاشت...
حق الناس مخفی یعنی اینکه
فکر دیگران را مشغول من خود بکنیم... 

فرزندتان سرفه می‌‌کند؟ سرفه های مکرر شبانه اش خواب تان را مختل می‌کند؟
 قبل از اینکه به جستجو در داروخانه بپردازید تا یک شربت ضد سرفه پیدا کنید، یک قاشق عسل را امتحان کنید. مطمئناً نتیجۀ آن فوری و معجزه آسا نیست، اما یک تحقیق علمی نشان داده است که عسل با خواص منحصر به فردش، جایگزین بسیار مناسبی برای شربت سرفه است.
ادامه مطلب
کتاب تجارت خارق العاده با رهبری الهام بخش نوشته ی کوین گسکل توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است. از آنجایی که کار تیمی برای موفقیت در بالاترین سطوح، بسیار مهم است. اعضای تیم نیاز به رهبری دارند که آن سوی افق ها را ببیند و ایده هایی داشته باشد که اثرات شگرف و فراگیری می گذارند. این که بتوان در اجرای این ایدها سهیم بود، بسیار هیجان انگیز است و این وقتی امکان پذیر است که رهبری خلاق در تمام رده ها در یک تیم به کار گرفته شود. کتاب تجارت خارق العاده با ر
در این مطلب به طرز تهیه ۶ نوع نان که هر کدام می‌تواند صبحانه‌ای خوشمزه و عصرانه‌ای انرژی بخش باشد می‌پردازیم.
نان دست پیچ
یک خمیرخوب باید سبک و پوک باشد و درعین حال بتواند وزن مواد احتمالی را که قرار است داخلش قرار گیرد تحمل کند. خمیر خوب باید صاف و یکدست بوده و حباب‌های بزرگ مربوط به هوا داخل آن نباشد، زیرا وجود حباب موقع پخت، نان را خراب می‌کند. پخت خمیر برای مدت طولانی، سبب تشکیل زنجیره‌های گلوتن می‌شود و محصول نهایی را سفت می‌کند.

اد
لباس راحتی خانگی زنانه
پوشیدن یک لباس راحت، خوش رنگ و مناسب می تواند هم به سلامت جسم شما کمک کند و هم روحیه شما را بالا ببرد. پس برای دانستن مهمترین نکات در انتخاب لباس راحتی ادامه این مطلب را بخوانید.
به کیفیت لباس ها توجه کنید
لباسی که در خانه می پوشید باید یک لباس مخصوص باشد، یعنی هر تی شرت یا بلوزی را برای پوشیدن در خانه انتخاب نکنید. لباس های راحتی این ویژگی را دارند که به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند. این مهمترین تفاوت لباس های راحتی با
سلام
دوستان خانه ما برای ما مهم است و باید هم اینگونه باشد چون
محل زندگی ما است و ما در خانه باید راحت و ارام باشیم وقتی
از سر کار به خانه برمی گردیم اگر منزلمان زیبا باشد هنگام ورود به خانه با
دیدن زبایی ها و تمیزی ها حالمان خوب می شود و انژی میگیریم و این بسیار زیباست .
دوستان یکی از راه های تمیز نگاه داشتن خانه و زیبایی منزل
می تواند نقاشی ساختمان باشد چرا که خانه روحی تازه خواهد
گرفت و خانه نو و نوار خواهد شد البته باید از نقاش ساختمان خوب و
قبر هر روز پنج مرتبه انسان را صدا میزند :1.من خانه فقر هستم با خود تان گنج بیاورید2.من خانه ترس هستم با خود تان انیس بیاوردید 3. من خانه مار ها و عقرب ها هستم با خود تان پادزهر بیاورید 4. من خانه تاریکی ها هستم با خود تان روشنایی بیاورید5. من خانه ریگ ها و خاک ها هستم با خودتان فرش بباوردید
1. گنج . لا اله الا الله 2. انیس . تلاوت قرآن کریم3. پادزهر .صدقه و خیرات4. روشنایی . نماز نماز شب 5. فرش . عمل صالح
┈┈•✾✾•┈┈

مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
چه در صورتیکه یک بچه داشته باشید و چه در صورتیکه ده تا بچه داشته باشید، زندگی خانوادگی تان می تواند مهیج باشد.
هر چند که برای منظم نگه داشتن خانه تان با یک سری چالش هایی مواجه خواهید بود، ولی از طریق تحلیل کردن شرایط موجود و داشتن تعهد و اراده لازم، می توانید وضعیت زندگیتان را منظم و مرتب کنید.بخش یک – مرتب کردن وسایل خانه تان۱٫ مرتب و پاکسازی کنید.
یک بار دیگر وسایل موجود را مرتب کنید و وسایل به درد نخور را دور بیاندازید.
محتکران کمی در دنیا و
طرز تهیه کره بادام زمینی رژیمی خانگی
چگونه در خانه کره بادام زمینی درست کنیم؟

اگر کره بادام زمینی یکی از خوراکی های مورد علاقه شما باشد به احتمال زیاد هزینه ماهیانه زیادی را برای آن صرف میکنید در این مقاله می
خواهیم یک دستور آشپزی ویژه ارائه کنیم که هم میتوانید از طعم یک کره بادام زمینی خانگی لذت ببرید و هم در هزینه های خود صرفه
جویی کنید.
به گزارش آلامتو به نقل از پارسی دی؛ چه چیزی باعث شده که من بخواهم کره ی بادام زمینی را در خانه درس
God, those frickin' butterflies in my stomach...
برام دعا کنید، خیلی استرس دارم.
هم فوق‌العاده امیدوارم و هم فوق‌العاده ناامید. و احتمالا لیاقتش رو ندارم و خیلیا هستن که خیلی بیشتر از من تلاش کردن و زحمت کشیدن، اما آرزو که بر جوانان عیب نیست، هست؟ 
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
امروز از دانشکده با زهرا برگشتم. یه چیزی خیلی فکرم رو مشغول کرده بود و از طرفی وقتی داشت یه ماجرایی رو در مورد یکی از همکلاسیامون تعریف میکرد علی رغم این که هیچ علاقه ای به گوش دادن داشتم ولی داشتم سعی ام رو میکردم که گوش کنم اما گویا حتی اونم فهمیده بود که حواسم نیست و گفت که چرا توجه نمیکنی چی میگم؟ بله میدونستم که یک چیزیم هست ولی حتی خودمم نمیدونستم. براش یه بهونه ای آوردم و بله وقتی رسیدم بالا فهمیدم پریود شدم. لعنت بهش همیشه قبلش اینقد حا
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
76 ایده های تجاری مبتنی بر خانه | اکنون شروع به کسب درآمد کنید!آخرین بار توسط جف رز ، CFP® در تاریخ 15 نوامبر 2019 اصلاح شدشما احتمالاً در حال تعجب هستید ، "بعضی از کارهایی که می توانم از خانه انجام دهم چیست؟"
سرمازدگی در شلوار راحت شما هنگام حصر در خانه شما و در همان زمان پرداخت هزینه ، جذابیت دارد.
ادامه مطلب
حیوانات بهترین دوستان ما هستند . ان ها همراهان فوق العاده ای برای ما هستند . به ما حس خوب و مثبتی می دهند و به صاحبانشان بسیار وفادار هستند .  بر خی حیوانات به طرز باور نکردنی شجاع هستند و زندگی خودشان را برای انسانها به خطر می اندازند 

در زیر به داستانی واقعی  می پردازیم . 
جوانی بیست ساله بعلت نزاع خیابانی  با افرادی شرور مواجه می شود . شب بعلت وضعیت نامناسب و سر و صورت خونی به پشت بام  خانه اش می رود و شب را در انجا می خوابد . تا پدر و مادرش
چشمم افتاد بِ گلدوزی های روی پتو،تمیز و مرتبخوش رنگبا طراوتظریفتو هم روزی مثل کارِ دستت تمام ویژگی های بالا را داشتی، با زیبایی بی نهایت...اما حالا هر شب پژمرده تر می شوی،هر شب زمرد چشم هایت تر می شوند،صدای ناله ات از بلند گوی تلفن در تمام خانه طنین می اندازد...قلبم مچاله می شود با درد ها و گریه هایت،خونم منجمد می شود از تصور آشفتگی هایت...کاش می توانستم شب و روز را دور تو بگردم و قربانت شوم.کاش می شد حداقل حرف های دلم را بِ گوشت برسانم.میدانم ای
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال + ویدئو
ادامه مطلب
فوق العاده زیباست این متن
می‌خواستم خدا را نوازش کنم !ندا رسید؛ کودک یتیم را نوازش کن..
خواستم چهره خداوند را ببینم !ندا آمد؛ به صورت مادرت بنگر..
خواستم به خانه خدا بروم !ندا آمد؛ قلب انسان مومن را زیارت کن..
خواستم نور الهی را مشاهده کنمندا آمد؛ ازپرخوری وشکم سیر فاصله‌بگیر.
خواستم صبر خدای را ببینم !ندا آمد؛ بر زخم زبان بندگان صبر کن..
خواستم خدای را یاد کنم !ندا آمد؛ ارحام و خویشانت را یاد کن..
اجاره خانه مبله در تهران ماهانه شهرک غرب
اجاره خانه مبله در تهران ماهانه شهرک غرب یک واحد آپارتمان فوق العاده خوش نقشه و فول امکانات است. واحد در طبقه پنجم ساختمان ۶ طبقه واقع شده است. امکانات ساختمان از قبیل آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، لابی و ... می باشند. واحد دارای دو اتاق خواب می باشد. از ویژگی های بارز این واحد مبله می توان به دسترسی مناسب اشاره کرد.
ویژگی کلی اجاره خانه مبله در تهران ماهانه شهرک غرب
دکوراسیون و نورپردازی عالی
پنجره دو جد

تاثیر دکوراسیون در روحیه
از تاثیر دکوراسیون در روحیه غافل نشوید. خانه و دکوراسیون، می تواند در ایجاد یا کاهش استرس روزانه نقش داشته باشد. امروزه احساس می کنیم دائماً با کوه بزرگی از استرس خالص و پر فشار احاطه شده ایم. استرس سطح کورتیزول ما را بالا می برد وافزایش سطح کورتیزول می تواند منجر به نوسانات خلقی، احساس تحریک پذیری یا افسردگی و افزایش سریع وزن اغلب در شکم یا صورت شود. استرس روزمره ما ناشی از عوامل زیادی مانند شغل و روابط ما است.
با تقریب خوبی میشه گفت که از وقتی به یاد دارم میز کار من نا مرتب و در هم و برهم بوده. توی هر دوره ای از زندگی این میز کار مفهوم متفاوتی داشته. مثلا موقعی که تهر 6 نفر توی یک اتاق زندگی میکردیم غالبا وسایل من پخش و پلا بوده. و همیشه میوه ها توی کولم کپک میزدند. بزرگتر که شدم و یک اتاق تبدیل شد به دو اتاق میز تحریر داشتم که هیچ وقت از اون استفاده نمیکردم چرا که هیچ وقت روی صندلی میزنهار خوری ای که برای پشت میز انتخاب کرده بودیم راحت نبودم. من ادم چهار
از خرید برگشته ام
در کوچه با نایلون های زیادی که حاصل ساعت ها گشتن در پاساژها هستند دارم به خانه بر میگردم
درست زمانیکه احساس رضایت از زندگی دارم در کوچه و از پشت سر بهم شلیک می کنن تق
مغز استخوانم می سوزد و حرکت چیز گرمی را در بدنم حس می کنم
خون و خون و خون جاری می شود
کلید خانه در دستم بود
قبل از اینکه به خانه برسم
کارم را ساخته بودند
می خواستم تلاش کنم خود را به خانه برسانم
ىلی زمانیکه به خاطر اوردم در خانه کسی منتظرم نیست
در سکوت خود مردم
سال
گویند عارفی قصد حج کرد. 
فرزندش از او پرسید: پدر کجا می خواهی بروی؟ 
پدر گفت: به خانه خدایم.
پسر به تصور آن که هر کس به خانه خدا می رود، او را هم می بیند! پرسید: پدر! چرا مرا با خود نمی بری؟ 
گفت: مناسب تو نیست. 
پسر گریه سر داد. پدر را رقت دست داد و او را با خود برد.
هنگام طواف پسر پرسید: پس خدای ما کجاست؟ 
پدر گفت: خدا در آسمان است. 
پسر بیفتاد و بمرد! 
پدر وحشت زده فریاد برآورد: آه ! پسرم چه شد؟ آه فرزندم کجا رفت؟ 
از گوشه خانه صدایی شنید که می گفت: تو ب
نوروز و بهار است ولی خانه بمانیدویروس کروناست، بدانید بدانید
تعطیلی امسال نه از بهر سفرهاستدر خانه بمانید و به هر جاده نرانید
هر شهر که هستید همان شهر بمانیددر ساری و سمنان و اگر در همدانید
دور از هم و در فاصله دور بایستیدگر در صف بانکید و اگر در صف نانید
یا در لگن خانه به استخر روید وبر بالش خود نیز کمی اسب دوانید
از تلوزیون فیلم ببینید به تکرارتاریخ و رمان و هنر و شعر بخوانید
در غار قرنطینه به هم غُر نزنید وبر یک دگر اشیاء گران را نپرانید
خو
فاطمه عزیزی‌فر متولد۲۴/۱/۷۷
دانشجو کاردانی تربیت بدنی
شغل کافیشاپ خانه ورزش بانوان تبریزی که در۱۴ساعت کاری  بیش‌ازهزارنفررفت‌وآمدمیکنند،بیشترین مشریان ما پرسنل وکارآموزانشان هستند،بیشترین فروش‌مابخش نوشیدنی وغذاهای سردوگرم انواع نوشیدنی و غذاهای رژیمیست
برای جذب بیشترمشتری افرادی که بیش از۱۰۰هزارتومان درماه خریدکنند ۲۰ هزارتومان هدیه خرید از کافیشاپ تعلق میگیرد.
برای راحت شدن کارمشتری برای پرداخت شارژماهانه درنظرگرفتیم،مشتر
Google الگوریتم های خود را به طور مرتب به روز می کند. در حقیقت ، اگر از تاریخچه به روزرسانی الگوریتم گوگل دیدن کنیم ، به راحتی می توان فهمید که چندین بار در ماه ، بارها و بارها در سال ، به روزرسانی های جدید را حذف می کند. برخی به روزرسانی ها شامل …The post چگونگی تأثیرگذاری به روزرسانی های Google روی برنامه SEO appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SoCI8Y
مشاهده مطلب در کانال
اگر از دندان های شلوغ و نا مرتب رنج می
برید و هنوز اقدامی به درمان آن نکرده اید، نگران نباشید هنوز وقت دارید
تا از دندان هایی ردیف و مرتب با لبخندی زیبا بهره مند شوید.
ارتودنسی
یک روش درمانی است که برای نامرتبی و شلوغی دندان های استفاده می شود.
خوشبختانه در این روش درمانی هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و افراد هر
زمان که بخواهند می توانند از این روش استفاده کنند.
ادامه مطلب
      یک خانه داریم مانند گلدان                                                                                گل های خانه مامان و بابا                                                                             من دوست دارم پروانه باشم                                                                              فرزند خوب این خانه باشم                    
بهار، یا دقیق‌‌تر بگویم، عید، مثل خنده‌ی بعد از دعوای زن و شوهری‌ست. مثل رهایی بعد از گریه. مثل آسمان آبی، بعد از طوفان شن. رسالتش، غبار روبی و رنگ پاشیدن به دنیای خاکستری ماست و چه خوب رسولی‌ست. قرار نانوشته‌ای دارد که هرسال، تو را می‌فرستد در گل‌فروشی محله. بی‌تابی و عجله‌ات را می‌گیرد و مجاب‌ات‌ می‌کند سر صبر، میان گلدان‌ها بگردی و یک‌دل‌سیر، چشم بدوزی به گل‌ها. حسن‌یوسف و پیچکی برداری تا خانه‌ات سبز شود. فقط بهار است که تو را ر
در صورت مبتلا شدن به ویروس کرونا چه کاری انجام دهیم ؟ 
1.فعالیت های خارج از خانه را محدود کنید .
2.به جز دریافت مراقبت های پزشکی به محل کار ، مدرسه یا محل های عمومی نروید . 
3. از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکنید . 
4.خود را از دیگر افراد خانه جدا کنید . 
5. در صورت امکان از یک حمام جداگانه استفاده کنید . 
6.در یک اتاق متفاوت با افراد دیگر در خانه بمانید .
7.هنگام سرفه و عطسه دستمال جلوی دهانتان بگیرید . 
8.بعد از سرفه و عطسه حداقل 20 دقیقه دست خود را با
معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده

معجون تقویت عمومی بدن با تاثیر فوق العاده بر سیستم عروق و استخوانها:
به روایت طب سنتی و جمع اوری شده بواسطه سایت طب الشفا
جوانه گندمسبوس برنجسبوس جو دو سرسبوس گندمپودر سنجدپودر کنجد سبوس دارزنجبیلجینسینگوانیل
روزانه یک قاشق غ از این معجون در یک لیوان شیر ریخته و با یک ق عسل و یا معجون پنج شیره شیرین و میل شود .محلول شدن مواد در شیر نه تنها مانع یبوست میشود بلکه با تنظیم سیستم دفع مناسب موجب لاغری ن
- همه چی میگذره.
- اوهوم، همه چی. به عنوان گونه انسان خیلی سخت‌جان هستیم. به همه چی عادت می‌کنیم.

در انتهای این مکالمه بود که متوجه شدم، در حال عادت کردن به این وضعیت جدید در زندگی‌م هستم. از همان روزهای آغازین مرتب نوشته‌هایی را در مورد مراحل مختلف سوگ می‌خواندم و می‌دانستم که نباید برای بهتر شدن حالم، خودم را تحت فشار بگذارم. به هر حال این تجربه، همیشه جز سخت ترین تجربیاتی بوده که بشر از اولین روزهایی که واحدی به نام قبیله را ایجاد کرده ب
بازی فوق العاده زیبا و واقعا خارق العاده ی LIMBO توسط استودیوی بازیسازی Playdead در گوگل پلی برای اندروید عرضه گردید تا موج عظیمی از کاربران دوستدار بازی های آرکید را مجذوب خودش گرداند داستان بازی لیمبو در رابطه با پسریست که به دنبال خواهر گم شده‌ ی ‌خود می باشد ...
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها